Sanayi Doğalgazı

Sanayi Doğalgazı

Sanayi Doğalgazı

Sanayi Doğalgazı

Mekanik Tesisat Doğalgaz Firmamız; İstanbul, Tekirdağ ve İzmit’de (Kocaeli) doğalgaz tesisatı olarak gerek ev tipi gerek sanayi tipi uygulamalarda keşiften uygulamaya kadar bütün aşamalarda iş bitirmeleri yapmaktadır.  Sanayi tipi endüstriyel doğalgaz tesisatı işleri eğitimli profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışla işi taahhüt ettiği koşullar çerçevesinde teslim eden kaliteli mühendislik anlayışıyla sektörün önde gelen firmalarıyla birlikte uyum içinde  güçlü çözüm ortaklıkları kurmuştur. Sanayi tipi doğalgaz projelerinde ve ağırlıklı olarak uygulama aşamasında sektörde ilk sıralarda yeralan firmalarla çözüm ortaklığı kurarak kısa sürede kalıcı çözümler üretmekteyiz.
Doğalgaz Tesisatı ya da genel olarak doğalgazla ilgili olarak Buhar Tesisatları, Kalorifer Tesisatları, Sanayi Tipi Doğalgaz Tesisatları ve Mühendislik Hizmetleri vermekteyiz.

Doğalgaz; her türlü endüstri, sanayi, toplu konut ve konutların ekonomik olduğu sürece vazgeçilmez enerji kaynağıdır. Yakıt olarak diğer yakıtlara göre baca gazı emisyonu açısından en çevreci yakıt türüdür. Kullanım kolaylığı ve ucuz olması bakımından sanayi tesislerinde tercih edilen yakıtların başında gelir. Sanayi tesislerinin doğalgaz dönüşümü, teknik şartnameler çerçevesinde, gazın teslim noktasında yakıcı cihaz ve ünitelerine kadar boru şebeke ve bu şebekeler dahilinde teknik emniyetin sağlanması, tüm kademelerde gazın akışından yanma noktasına kadar belirlenen teknik esaslar dahilinde olmalıdır.
Sanayi tesislerinde ihtiyaç duyulan gaz debisi ve basınç değerleri gaz teslim noktalarına kadar kapasite artışına uygun olmalıdır. Kazan daireleri, buhar-kızgın yağ ısı santralleri, pişirme kurutma amaçlı tünel veya kamara tip fırınlar, tekstil amaçlı tesislerde ramöz makinaları , döküm ergitme ocakları, homojenizasyon fırınları, tavlama ocakları, daldırma tip ergitme havuzları, döner tip ısı jeneratörlü kurutucular ve bu ünitelerde yakıcı cihaz olarak kullanılan atmosfarik, üflemeli gaz brulörleri ve gaz bekleri, EX-pro of emniyet sistemleri, teknik şartname açısından irdelenmeli, doğru tercihler yapılmalı ve gerekli adaptasyonlar yerine getirilmelidir. Özellikle kapalı mekanlarda olası gaz kaçaklarına karşı gerekli emniyet tedbirleri özenle alınmalıdır.

Bizimle İletişime Geçin

× Bizimle İletişime Geçin